Artur - O nas

MyMetal Nest

to firma powstała z pasji do tworzenia rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych. Każdy nasz produkt jest dziełem ręcznej pracy i własnej pomysłowości. Każdy z nich tworzymy specjalnie dla Ciebie, może więc być odzwierciedleniem Twojego charakteru.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branżach kreatywnych, nasze doświadczenie obejmuje szeroki zakres wiedzy i umiejętności, co pozwala nam zająć się projektem od początku do końca, od szkicu pomysłu na kartce, przez projekt, po ostatnie szlify. Szeroki spektrum naszej wiedzy daje nam również możliwość łączenia technik z wielu dziedzin, dzięki czemu tworzymy stoły, stoliki, regały, szafki, zegary i wiele, wiele innych o prawdziwie niepowtarzalnym charakterze.

Slawek scaled - O nas
Rossi - O nas

Co nas wyróżnia?

Meble, dekoracje i wyposażenie przez nas robione to połączenie klasycznych materiałów – drewna i stali. Z tak podstawowych surowców wydobywamy ich wewnętrzne piękno. Korzystamy z naturalnego drewna, co już sprawia, że każdy nasz produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy fragment tworzącego się dzieła przechodzi przez nasze ręce i mamy bezpośredni wpływ na każdy szczegół produktu.

Ponadto idziemy dalej mierzymy wyżej, oferując dodatki i usługi niespotykane nigdzie indziej. Nasza wiedza i zaplecze pozwalają nam wzbogacić produkt o zalewanie żywicą, frezowanie wektorowe, umieszczenie grafiki, loga bądź napisu w 2D i 3D oraz grawerowanie laserowe. Jak wyglądają te techniki w praktyce?