prjektantka min - Dla projektantów

Jesteś projektantem lub architektem wnętrz?
Porozmawiajmy o współpracy

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest możliwość dopasowania wnętrza do zamysłu projektanta, a meble tworzone na wymiar i na zamówienie świetnie się w tym sprawdzają. Wymiary, kolory, szczegóły montażowe, a nawet istotne części konfiguracji produktu – wszystko to możemy zmienić, na każdy etap produkcji mamy wpływ, będąc bezpośrednim wykonawcą. Dzięki temu możemy idealnie dopasować naszą pracę do Twojego pomysłu.

Realizujemy projekty
od pomysłu
, po efekt końcowy.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, z tego, jak ważna jest możliwość zobaczenia produktu przed zakupem. Oczywiście staje się to o wiele trudniejsze, jeżeli ten jeszcze nie istnieje. W MyMetal Nest stawiamy na jasną komunikację i czytelny kontakt z klientem. Dlatego staramy się, żeby zamawiający mógł w każdym calu mieć wpływ na wygląd swojego domy, firmy, czy lokalu widząc, co zostanie dla niego stworzone. Dlatego do każdego zamówienia tworzymy projekt 3D, który można umieścić w projekcie i wizualizacji dla klienta.

Z chęcią udostępnimy potrzebne projekty, a jeżeli zajdzie taka potrzeba – stworzymy nowe, zgodne z wytycznymi. Sprawia to, że czytelność realizacji jest na najwyższym poziomie, a klient dostaje dokładnie to, czego oczekuje.

slajder salon scaled - Dla projektantów
for designers block4 photo - Dla projektantów

Warunki współpracy

Jesteśmy ludźmi otwartymi na działanie, do każdego zlecenia i każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, tak samo do każdego kontaktu. Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi, kogoś, kto stworzy produkt specjalnie dla Ciebie, to szukasz nas. Jeżeli jesteś projektantem, który ma wysokie wymagania i jednocześnie docenia ręcznie wykonany produkt wysokiej jakości, to my szukamy Ciebie. Skontaktuj się z nami, żeby podjąć z nami współpracę.

Skontaktuj się z nami!

* - pole wymagane